Овочівництво

4 434 views

Одним з важливих напрямків роботи ТОВ «Агротех-Гарантія» є вирощування овочів, площа яких займає понад 500 га родючих земель. Лідирує в цьому списку картопля. Для вирощування товарної картоплі ми використовуємо насіннєвий матеріал провідних світових селекційних компаній AGRICO і HZPC.

Кількість елітної високоурожайної стійкої до хвороб картоплі, що вирощує «Агротех-Гарантія», вимірюється десятками сортів. Найбільш популярні з них – це  Рів’єра, Арізона, Сіфра, Лабелла і багато інших. Екологічно чиста, високоякісна картопля вирощується з використанням найсучасніших технологій.

До числа овочів, що вирощує підприємство, також відносяться морква, капуста, цибуля. Ці культури мають дуже великий попит і популярність у покупців.

Всі вирощені нами овочі проходять перевірку в лабораторії якості і безпеки АПК України (на вірусні захворювання). Ми тісно співпрацюємо як з санітарними, так і з карантинними службами України. Якість нашої продукції понад усе!

12 вересня 2010 року в смт Комишня Миргородського району було урочисто відкрито одне з найбільших овочесховищ в Україні, потужність якого становить 12 000 т продукції, введене в експлуатацію для зберігання власного врожаю. Сховище будувалося по самим передовим європейським технологіям.

В роботі овочесховища використовується холодильне обладнання та система примусової вентиляції. Зберігається товарна і посадкова картопля, морква та цибуля за технологією Голландської компанії AGRO VENT, по якій  овочі доводяться до потрібної кондиції незалежно від природних умов. Процес забезпечення тривалого безперебійного зберігання овочів, в тому числі і картоплі, здійснюється за допомогою систем клімат-контролю, які створюють рівномірну циркуляцію повітря по всьому простору камер, що дає можливість створювати і підтримувати температуру і вологість, що відповідають ідеальним умовам для довгострокового зберігання продукції на протязі 9 місяців з мінімальними втратами якості.

На території овочесховища знаходиться виробничий цех, в який з сховища в будь-який час року за допомогою найсучаснішої складської техніки відбувається оперативна подача продукції. У цеху овочі очищаються, проходять сортування і калібрування. Щодня потужність техніки дозволяє відвантажувати близько 200 т овочевої продукції.

У ТОВ «Агротех-Гарантія» є можливість доставки товару по Україні спеціалізованим транспортом. Нашими партнерами на даний момент являються такі торгові мережі продуктових супермаркетів, як «Фуршет», «АТБ», «Метро», «Сільпо», «Клас».

Основні наші принципи і пріоритети у веденні бізнесу – це відкритість, передбачуваність і гарантія виконання своїх зобов’язань. За роки роботи компанія ТОВ «Агротех-Гарантія» зарекомендувала себе як надійний і відповідальний партнер.