Зберігання зерна

1 990 views

Нарощуючи свій потенціал, ТОВ «Агротех-Гарантія» зіткнулося з проблемою зберігання вирощеного врожаю. З метою економії грошових ресурсів і запобігання втрат у 2007 році ТОВ «Агротех-Гарантія» було засновано ТОВ «Грейн Инновейшн Системз» – елеватор з приймання, очищення, сушіння та зберігання зернових, олійних і бобових культур.

Елеватор було зведено із застосуванням світових технологій, конструкцій, механізмів і запущено в роботу протягом декількох місяців. Розташований елеватор на околиці міста Миргорода, зі зручними під’їзними автомобільними і залізничними шляхами, що сприяє оперативному, безперешкодному вивантаженню і навантаженню продукції. ТОВ «Грейн Инновейшн Системз» зараз є одним з найбільших зернових терміналів в своєму регіоні, який здійснює приймання, сушіння, очищення, лабораторний аналіз і зберігання зерна. Сертифікат відповідності послуг із зберігання зерна державної інспекції з контролю якості сільськогосподарської продукції дозволяє реалізувати зернові культури як вітчизняним споживачам, так і на експорт.

В даний час елеватор може прийняти 150 тисяч тон зерна.

Очищення зерна відбувається на двох сепараторах METALAGRO WXU 250 продуктивністю 250 тон/год кожен, а потужність сушильних установок MEGA TC 420 дозволяє сушити 3000 планових тон кукурудзи на добу. Зберігання зернових здійснюється в ємностях компанії CHIEF Industries по 5 і 7 тисяч тон. Атестована лабораторія проводить аналіз прийнятого зерна на  етапах  його приймання, обробки і відвантаження.

На елеваторі застосовуються найсучасніші, передові і безпечні методи роботи, які не допускають викидів  відходів в навколишнє середовище, що підтримує екологічно чистим місто-курорт Миргород і його околиці.

ТОВ «Грейн Инновейшн Системз» змогло працевлаштувати близько ста професіоналів і фахівців.

В даний час елеватор нарощує свій потенціал, збільшуючи при цьому швидкість прийому зернової продукції.