Про нас

6 155 views

ТОВ «Агротех-Гарантія» засноване 27 вересня 2001 року.  В даний час підприємство обробляє землю у трьох районах Полтавської області на умовах оренди на території десяти сільських і селищних рад, орендує 19000 га родючих чорноземів в 4500 власників земельних ділянок (паїв). Зареєстровано ТОВ «Агротех-Гарантія» в селі Бакумівка, де і розташована основна база підприємства, там же знаходяться тракторний і автомобільний парки, центральний склад і струмове господарство.
Основний вид діяльності ТОВ «Агротех-Гарантія» – вирощування і реалізація зернових, технічних, олійних і бобових культур, а з 2010 року ще й овочів.
Для зберігання вирощеної продукції ТОВ «Агротех-Гарантія» було засновано ТОВ «Грейн Инновейшн Системз» – елеватор для зберігання зерна загальною потужністю до 150 000 т, розташований в м Миргород, а в 2010 році в смт Комишня введено в експлуатацію овочесховище, побудоване за європейським стандартам, загальною потужністю 12 000 т.
Підприємство володіє великим парком високоефективної і високопродуктивної техніки. Тракторний парк налічує понад 30 тракторів, які забезпечують застосування широкозахватних грунтообробних агрегатів, що дає можливість в стислі терміни провести підготовку грунту. Сучасні обприскувачі допомагають ефективно боротися з бур’янами та шкідниками. Частина тракторного парку використовується для внесення мінеральних добрив, транспортування бункерів-накопичувачів при збиранні врожаю, інших допоміжних робіт. Для збору врожаю задіяні 10 потужних імпортних комбайнів CASE та John Deerе. Автомобільний парк складається з понад 100 одиниць автотранспорту, основою якого є 24 автопоїзда, що використовуються для перевезення врожаю.
Впроваджуючи передові світові технології обробітку грунту, поліпшення її родючості, ТОВ «Агротех-Гарантія» з року в рік збільшує врожайність сільськогосподарських культур.
На підприємстві постійно працює 450 чоловік і ще  близько 100 працівників залучається тимчасово для виконання сезонних польових робіт.
Підприємство на протязі всього часу своєї роботи не має заборгованості зі сплати податків та інших обов’язкових платежів, своєчасно розраховується по договорах оренди земельних ділянок. В  2016 році ми збільшили орендну плату за користування земельними ділянками фізичних осіб до 10 % від нормативної грошової оцінки землі.
ТОВ «Агротех-Гарантія» веде активну благодійну роботу. Щороку ми оздоровлюємо дітей в санаторії на березі Азовського моря під час літніх канікул. Кращі учні всіх шкіл району відвідують  новорічні  вистави у Києві, екскурсії в містах Полтава, Харків. З 2007 року ми запровадили програму підготовки кадрів для свого підприємства з числа учнів шкіл із сіл, де ми працюємо. Суть програми – направлення на навчання за рахунок підприємства до вищих навчальних закладів сільськогосподарського профілю кращих учнів, що виявили бажання присвятити себе сільському господарству з подальшим працевлаштуванням на нашому підприємстві.
Основні напрямки благодійництва – допомога школам в проведенні ремонту приміщень, придбанні комп’ютерної техніки та меблів, музичної апаратури, підписці періодичних видань, дитячим дошкільним закладам, лікувальним закладам, органам місцевого самоврядування, вшанування ветеранів ВВВ, пенсіонерів.
Для забезпечення життєдіяльності сіл в зимовий період виділяються трактори для очистки снігу з необхідним обладнанням та запасом пального.
З кожним роком організація нарощує технічний і виробничий потенціал завдяки чіткій, оперативній і злагодженій роботі агрономічної та інженерної служб, юридичного відділу, бухгалтерії, служби маркетингу, а також професіоналізму всіх співробітників підприємства. Відпрацьована чітка кругова система життєдіяльності підприємства – обробіток і тестування грунту, внесення добрив, боротьба з бур’янами і шкідниками, збирання врожаю, продаж вирощеної продукції як на внутрішньому ринку так і на експорт.
У ТОВ «Агротех-Гарантія» є можливість доставки товару по Україні спеціалізованим транспортом. Нашими партнерами на даний момент являються такі торгові мережі продуктових супермаркетів, як «Фуршет», «АТБ», «Метро», «Сільпо», «Клас».
Основні наші принципи і пріоритети у веденні бізнесу – це відкритість, передбачуваність і гарантія виконання своїх зобов’язань. За роки роботи компанія ТОВ «Агротех-Гарантія» зарекомендувала себе як надійний і відповідальний партнер.